АВТОРИЗАЦІЯ

Сайти партнерів

Чернівецькі міліціонери викрили браконьєрів

 Чернівецькі міліціонери викрили браконьєрів  Шестеро чоловіків з мисливськими собаками влаштували собі несанкціоноване полювання у лісі на території села Валя Кузьміна Глибоцького району. Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

Чернівецькі роботодавці сплатили маже 89 % всього ЄСВ

Щонайменше 249,9 млн. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували чернівецькі платники на рахунки Держказначейства за три місяці 2014 року. Лише у березні спрямовано до бюджету 91,2 млн. тис. грн.

У Києві на Троєщині молодики обстріляли шість автівок та дитячий майданчик

 У Києві на Троєщині молодики обстріляли шість автівок та дитячий майданчик  Сьогодні вночі у Києві на Троєщині невідомі обстріляли дитячий майданчик та шість автомобілів. За словами свідків, молодики заїхали у двір на картах та відкрили вогонь.

Що "Антикризовий закон" платникам приносить?

Законом України від 27 березня 2014 № 1166-VІІ "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" з 1 квітня 2014 року збільшено ставки деяких податків.
Крім збереження на постійній основі ставок з податку на прибуток в розмірі 18%, ПДВ – 20%, збільшення ставок акцизного збору на автомобілі, тютюнові вироби та алкогольні напої, з 1 квітня 2014 року збільшено ставки ресурсних податків і зборів, окрім збору за спеціальне використання лісових ресурсів. Ставки ресурсних податків і зборів, які визначені в абсолютних значеннях, проіндексовано приблизно до рівня прогнозованого індексу споживчих цін на 2014 рік, який розрахований на рівні 108,5% (додаток до постанови КМУ від 18.12.2013 р. №978).
Нагадаємо, що згідно з абзацом 9 пункту 4 розділу ХІХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), Кабмін зобов’язаний щорічно до 1 червня вносити до Верховної Ради законопроект про зміну ставок оподаткування, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів споживчих цін, індекс цін виробників промислової продукції.

Розглянемо збільшення ставок в розрізі окремих податків та зборів.

На Сторожинеччині загинула жінка

Як повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецької області15 квітня внаслідок пожежі в житловому будинку у селі Великий Кучурів Сторожинецького району загинула домовласниця, жінка 1934 року народження.

Обсяг введеного в експлуатацію житла на території Чернівців у першому кварталі зріс порівняно із аналогічним періодом минулого року

У березні поточного року управлінням капітального будівництва департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради розпочато виконання будівельних робіт на перехідних об’єктах минулого року.

Гривня зміцнилася на міжбанку до 12,45 за долар

 Гривня зміцнилася на міжбанку до 12,45 за долар  Сьогодні на міжбанківському валютному ринку України торги доларом США відкрилися котируваннями 12,6000/13,0000 грн/дол., до 12:00 ціни впали - 12,2000/12,4500 грн/дол.

Кіцманчани допомагали дорожникам прибирати придорожні смуги (ФОТО)

 Кіцманчани допомагали дорожникам прибирати придорожні смуги (ФОТО)  Служба автомобільних доріг Чернівецької області організувала спільне з жителями Кіцманського району прибирання придорожніх смуг. В рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» заходи з впорядкування території тривають вже два тижні.

Верховна Рада позбавила мандатів Романа Ванзуряка та Вадима Колесніченка

 Верховна Рада позбавила мандатів Романа Ванзуряка та Вадима Колесніченка  Верховна Рада позбавила мандата одіозного регіонала Вадима Колесніченка

Відповідне рішення парламент ухвалив 241 голосом.

Рада з першої спроби не змогла прийняти це рішення, набравши лише 219 голосів.

Буковинські десантники на полігоні

Військовослужбовці удосконалюють бойову майстерність в полі
На Буковині військовослужбовці, військової частини А2582, високомобільних десантних військ продовжують вдосконалювати навики щодо застосування озброєння та військової техніки відповідно до визначених завдань.
У даний час, на Сторожинеччині, на полігоні триває злагодження взводів. Про це повідомляє підполковник Сергій Берець.