АВТОРИЗАЦІЯ

Сайти партнерів

Гривня зміцнилася на міжбанку до 12,45 за долар

 Гривня зміцнилася на міжбанку до 12,45 за долар  Сьогодні на міжбанківському валютному ринку України торги доларом США відкрилися котируваннями 12,6000/13,0000 грн/дол., до 12:00 ціни впали - 12,2000/12,4500 грн/дол.

Кіцманчани допомагали дорожникам прибирати придорожні смуги (ФОТО)

 Кіцманчани допомагали дорожникам прибирати придорожні смуги (ФОТО)  Служба автомобільних доріг Чернівецької області організувала спільне з жителями Кіцманського району прибирання придорожніх смуг. В рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» заходи з впорядкування території тривають вже два тижні.

Верховна Рада позбавила мандатів Романа Ванзуряка та Вадима Колесніченка

 Верховна Рада позбавила мандатів Романа Ванзуряка та Вадима Колесніченка  Верховна Рада позбавила мандата одіозного регіонала Вадима Колесніченка

Відповідне рішення парламент ухвалив 241 голосом.

Рада з першої спроби не змогла прийняти це рішення, набравши лише 219 голосів.

Буковинські десантники на полігоні

Військовослужбовці удосконалюють бойову майстерність в полі
На Буковині військовослужбовці, військової частини А2582, високомобільних десантних військ продовжують вдосконалювати навики щодо застосування озброєння та військової техніки відповідно до визначених завдань.
У даний час, на Сторожинеччині, на полігоні триває злагодження взводів. Про це повідомляє підполковник Сергій Берець.

На Великдень і травневі свята – у податковій вихідний!

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях повідомляє, що 21 квітня, 1, 2 та 9 травня 2014 року Центр обслуговування платників податків працювати не буде.
У чернівецьких платників буде можливість провести додаткові вихідні у колі родини, поспілкуватись з сім’єю, рідними та близькими.

Відключення світла у Чернівцях з 15 квітня

За повідомленням прес-служби міської ради у зв'язку з початком виконання робіт з реконструкції ПЛ-0,4 кВ від ТП-293 та ТП-86 щоденно з 15.04.14 до 25.04.14 з 09.00 до 17.00 від електропостачання будуть відключені житлові будинки та ОГД по вул. Горького 19,22-28, Переяславська, 14-34,11-27, Б. Хмельницького, 25- 45,26-34, 47-53, 36-40, 1-23, 2-24, Новїкова - Прибоя, 1-7, 2-12, Л. Толсто¬го, 16, 18, 19, 21

Чернівецькі рятувальники перевіряють стан пожежної безпеки у церквах

Великдень – одне з найбільших християнських свят. Саме тому, з метою запобігання виникнення пожеж у церквах, працівники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області здійснюють перевірку храмів щодо дотримання правил пожежної безпеки. Зокрема, рятувальники уже відвідали церкви в обласному центрі, а 10 квітня такі рейди було проведено у Новоселицького району.

СБУ перехопила розмову сепаратистів з російським керівництвом ВІДЕО

 СБУ перехопила розмову сепаратистів з російським керівництвом ВІДЕО  Служба безпеки України перехопила телефонні розмови сепаратистів у Слов'янську із їхнім російським керівництво.

Службовці Кельменеччини незаконно відчужили майно

Прокуратура Кельменецького району розпочала кримінальне провадження стосовно службових осіб Кельменецької ДПІ за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість). Про це інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Гідроспроруди на Буковині повернуті у держвласність

Господарський суд Чернівецької області у повному обсязі задовольнив позовну заяву прокуратури області про повернення у державну власність гідротехнічних споруд вартістю майже 200 тис.грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.