ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

 • АВТОРИЗАЦІЯ

  Сайти партнерів

  Батько Путіна співпрацював з Гітлером - ЗМІ

   Батько Путіна співпрацював з Гітлером - ЗМІ Батько нинішнього президента Росії Володимира Путіна Володимир Спиридонович Путін співпрацював з Гітлером.
  Про це повідомили у польському журналі «Ангора».
  14 травня 2014 | Влада

  Офіційна заява «Правого сектору» з приводу відзначення 9 травня

   Офіційна заява «Правого сектору» з приводу відзначення 9 травня У зв’язку з тим, що до наших організацій постійно надходить інформація щодо підготовки провокацій з боку проросійських сепаратистів та іншого криміналітету, які заплановані на 9 Травня, заявляємо:
  13 травня 2014 | Влада

  Під Слов'янськом іде бій з терористами

   Під Слов'янськом іде бій з терористами На околиці Слов'янська йде бій біля блок-посту, де учасники антитерористичної операції утримують групу терористів, які намагалися вирватися з міста.

  Про це повідомляє ініціатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук у Facebook.
  12 травня 2014 | Влада

  Українці готові протистояти нападу російського агресора

   Українці готові протистояти нападу російського агресора Російської агресії готові протистояти кілька мільйонів українців - як в армії, так і підпіллі.
  11 травня 2014 | Влада

  Звернення Правого Сектора Буковини до громади.

   Звернення Правого Сектора Буковини до громади. Люди, які мають зброю, готуйтеся до провокацій 9-11 травня як з боку проросійських активістів, так із боку рідних правоохоронних органів.
  10 травня 2014 | Влада

  У Чернівцях затвердили текст та кількість виборчих бюлетенів для виборів мера

   У Чернівцях затвердили текст та кількість виборчих бюлетенів для виборів мера Учора, 6 травня відбулось засідання Чернівецької міської виборчої комісії, яка затвердила текст та кількість виборчих бюлетенів для виборів Чернівецького міського голови 25 травня 2014 року.
  10 травня 2014 | Влада

  Кандидат в мери Чернівців, якого представляв одіозний регіонал Олег Унгурян, знімається з виборів

   Кандидат в мери Чернівців, якого представляв одіозний регіонал Олег Унгурян, знімається з виборів Кандидат на посаду міського голови Чернівців Ростислав Шерстюк знімає свою кандидатуру з виборів.

  09 травня 2014 | Влада