ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

АВТОРИЗАЦІЯ

Сайти партнерів

У Києві люди повстають через "злочинну бездіяльність влади"

 У Києві люди повстають через "злочинну бездіяльність влади" Активісти Автомайдану, Автодозору, майданівської самооборони та інших громадських організацій ввечері у суботу влаштували акції протесту біля управлінь української міліції та Служби безпеки. Про це з місця подій повідомляє кореспондент ТСН.ua.
15 кві 2014 | Влада

Сепаратисти залишили будівлю СБУ в Донецьку, зникла зброя

 Сепаратисти залишили будівлю СБУ в Донецьку, зникла зброя Співробітники Служби безпеки України повернулися до будівлі управління СБУ в Донецькій області, яку раніше займали сепаратисти.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на джерело в СБУ.
14 кві 2014 | Влада

ОПОРА проаналізувала інформацію про зареєстрованих кандидатів на пост Президента України

 ОПОРА проаналізувала інформацію про зареєстрованих кандидатів на пост Президента України Передвиборча кампанія з позачергових виборів Президента України розпочинається в умовах безпрецедентної уваги до неї з боку громадян, політикуму, громадськості та світового співтовариства. Вибори як вкрай важлива форма демократії повинні завершити гостру політичну кризу і врегулювати конфлікт між суспільством і державою. Серед офіційно зареєстрованих кандидатів немає жодного вищого посадовця, лише троє жінок і чимало нових облич.
13 кві 2014 | Влада

Донецькі сепаратисти пообіцяли звільнити будівлю СБУ і скласти зброю – Ярема

 Донецькі сепаратисти пообіцяли звільнити будівлю СБУ і скласти зброю – Ярема Сепаратисти, які захопили будівлю управління СБУ у Донецьку, пообіцяли скласти зброю та звільнити приміщення.

Такі результати переговорів представників проросійського мітингу з бізнесменом Рінатом Ахметовим, начальником місцевої міліції та першим віце-прем'єром Віталієм Яремою.
13 кві 2014 | Влада

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ РОМАНА ВАНЗУРЯКА З ПРИВОДУ НАДАННЯ ДОПОМОГИ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ

 ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ РОМАНА ВАНЗУРЯКА З ПРИВОДУ НАДАННЯ ДОПОМОГИ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ Дорогі земляки! Складні обставини, в яких опинилася наша держава, змушують мене звернутися до всіх мешканців нашого краю - підприємців, бізнесменів, благодійників, звичайних громадян - з проханням надати посильну фінансову допомогу підрозділам Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України, що дислокуються на території Чернівецької області.
12 кві 2014 | Влада

У Луганську сепаратисти захопили зброю в СБУ. Під'їзди до міста перекриті

 У Луганську сепаратисти захопили зброю в СБУ. Під'їзди до міста перекриті Будівля СБУ в Луганську заблокована мітингувальниками, невідомі особи перебувають усередині.

Про це повідомляє вранці у понеділок Управління МВС у Луганській області.
11 кві 2014 | Влада

У Кіцмані не можуть знайти гідного кандидата на посаду голови РДА

 У Кіцмані не можуть знайти гідного кандидата на посаду голови РДА У Кіцмані в будинку культури відбулося друге цього тижня районне віче, на якому обговорювалося одне питання – висунення кандидата на посаду голови райдержадміністрації. На захід прийшло понад тисячу осіб.
10 кві 2014 | Влада

Владо, ти не глуха?! Чернівчани, поранені на Майдані, потребують допомоги!

 Владо, ти не глуха?! Чернівчани, поранені на Майдані, потребують допомоги! 16 чернівчан потребують допомоги після поранень на Майдані у Києві. Вони перебувають під опікою чернівецького лікаря Майдану Ольги Кобевко. Оля розповідає, що більшість хлопців вже пройшли курс лікування, але одні потребують курсу реабілітації, інші - допомоги в оформленні документів тощо.
09 кві 2014 | Влада

Громада села на Хотинщині відновлює справедливість

 Громада села на Хотинщині відновлює справедливість Революція гідності в Україні стала, мабуть, основним рушієм активності небайдужих. Земля – головне питання, яке стало останньою краплею у терпінні мешканців с. Керстенці. За підрахунками, близько 17 га земельних ділянок було присвоєно неправомірно, без належного оформлення документації.
09 кві 2014 | Влада

Папієв незадоволений кандидатурою Добкіна та підтримує Тігіпка

 Папієв незадоволений кандидатурою Добкіна та підтримує Тігіпка Буковинські регіонали невдоволені рішенням з’їзду Партії регіонів, який висунув кандидатом в президенти екс-голову Харківської ОДА Михайла Добкіна.

Як йдеться у їх заяві, місцеві регіонали ініціюють скликання позачергового з'їзду Партії регіонів на 15 травня 2014 року, на якому варто остаточно визначитись з єдиним кандидатом від партії, виходячи із соціологічних рейтингів.
08 кві 2014 | Влада