ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

АВТОРИЗАЦІЯ

Сайти партнерів

Батько Путіна співпрацював з Гітлером - ЗМІ

 Батько Путіна співпрацював з Гітлером - ЗМІ  Батько нинішнього президента Росії Володимира Путіна Володимир Спиридонович Путін співпрацював з Гітлером.
Про це повідомили у польському журналі «Ангора».
14 травня 2014 | Влада

Офіційна заява «Правого сектору» з приводу відзначення 9 травня

 Офіційна заява «Правого сектору» з приводу відзначення 9 травня  У зв’язку з тим, що до наших організацій постійно надходить інформація щодо підготовки провокацій з боку проросійських сепаратистів та іншого криміналітету, які заплановані на 9 Травня, заявляємо:
13 травня 2014 | Влада

Під Слов'янськом іде бій з терористами

 Під Слов'янськом іде бій з терористами  На околиці Слов'янська йде бій біля блок-посту, де учасники антитерористичної операції утримують групу терористів, які намагалися вирватися з міста.

Про це повідомляє ініціатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук у Facebook.
12 травня 2014 | Влада

Українці готові протистояти нападу російського агресора

 Українці готові протистояти нападу російського агресора  Російської агресії готові протистояти кілька мільйонів українців - як в армії, так і підпіллі.
11 травня 2014 | Влада

Звернення Правого Сектора Буковини до громади.

 Звернення Правого Сектора Буковини до громади.  Люди, які мають зброю, готуйтеся до провокацій 9-11 травня як з боку проросійських активістів, так із боку рідних правоохоронних органів.
10 травня 2014 | Влада

У Чернівцях затвердили текст та кількість виборчих бюлетенів для виборів мера

 У Чернівцях затвердили текст та кількість виборчих бюлетенів для виборів мера  Учора, 6 травня відбулось засідання Чернівецької міської виборчої комісії, яка затвердила текст та кількість виборчих бюлетенів для виборів Чернівецького міського голови 25 травня 2014 року.
10 травня 2014 | Влада

Кандидат в мери Чернівців, якого представляв одіозний регіонал Олег Унгурян, знімається з виборів

 Кандидат в мери Чернівців, якого представляв одіозний регіонал Олег Унгурян, знімається з виборів  Кандидат на посаду міського голови Чернівців Ростислав Шерстюк знімає свою кандидатуру з виборів.

09 травня 2014 | Влада