АВТОРИЗАЦІЯ

Сайти партнерів

Добрые слова украинским военным от чеченского военного. (мовою оригіналу)

 Добрые слова украинским военным от чеченского военного. (мовою оригіналу) Украинцы, друзья мои!
То, что я хочу вам сказать, будет выглядеть немного не по-людски. Но не сказать этого нельзя. В какой-то момент меня очень порадовали дружелюбие и невоинственность вашей армии.
21 кві 2014 | Влада

Табачник з Чернівців пішов тпруту з першого національного. І честі вже нема

 Табачник з Чернівців пішов тпруту з першого національного. І честі вже нема На Першому національному позбавили честі партійного баяніста Табачника
20 кві 2014 | Влада

В Маріуполі бійцями Нацгвардії розгромлено банду сепаратистів

 В Маріуполі бійцями Нацгвардії розгромлено банду сепаратистів Військоввослужбовці Нацональної гвардії минулої ночі у Маріуполі розгромили банду з 300 осіб. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці 17 квітня повідомив міністр внутршніх справ Арсен Аваков.
19 кві 2014 | Влада

Росія доручила сепаратистам вбити 100-200 осіб, щоб був привід ввести танки - СБУ

 Росія доручила сепаратистам вбити 100-200 осіб, щоб був привід ввести танки - СБУ Служба безпеки України перехопила переговори співробітників російських спецслужб із сепаратистами, які діють на сході України, в ході яких їм ставиться завдання вбити 100-200 осіб, щоб створити привід для введення російських військ.
19 кві 2014 | Влада

Мешканці канадського міста Саскатун підтримали чернівчан

 Мешканці канадського міста Саскатун підтримали чернівчан Міський голова канадського міста Саскатун Дональд Атчинсон надіслав листа секретарю Чернівецької міської ради Ярославу Кушнірику.
«Від імені мешканців міста Саскатун дозвольте висловити наші думки та добрі побажання мешканцям Чернівців, нашого міста-побратима", - йдеться в листі.
18 кві 2014 | Влада

СБУ ПЕРЕХОПИЛА РОЗМОВУ СЕПАРАТИСТІВ ІЗ ЇХНІМ РОСІЙСЬКИМ КЕРІВНИЦТВОМ

 СБУ ПЕРЕХОПИЛА РОЗМОВУ СЕПАРАТИСТІВ ІЗ ЇХНІМ РОСІЙСЬКИМ КЕРІВНИЦТВОМ Служба безпеки України перехопила телефонні розмови сепаратистів у Слов'янську із їхнім російським керівництво.17 кві 2014 | Влада

Олександр Турчинов: Сподіваюсь, що українці вже найближчим часом будуть їздити до Європейського Союзу без віз

 Олександр Турчинов: Сподіваюсь, що українці вже найближчим часом будуть їздити до Європейського Союзу без віз Голова Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександр Турчинов зустрівся з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мирославом Лайчаком у четвер.
У ході зустрічі Сторони обговорили ситуацію, що склалася в Україні, та питання реверсного постачання газу зі Словаччини до нашої країни.
16 кві 2014 | Влада

У Києві люди повстають через "злочинну бездіяльність влади"

 У Києві люди повстають через "злочинну бездіяльність влади" Активісти Автомайдану, Автодозору, майданівської самооборони та інших громадських організацій ввечері у суботу влаштували акції протесту біля управлінь української міліції та Служби безпеки. Про це з місця подій повідомляє кореспондент ТСН.ua.
15 кві 2014 | Влада

Сепаратисти залишили будівлю СБУ в Донецьку, зникла зброя

 Сепаратисти залишили будівлю СБУ в Донецьку, зникла зброя Співробітники Служби безпеки України повернулися до будівлі управління СБУ в Донецькій області, яку раніше займали сепаратисти.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на джерело в СБУ.
14 кві 2014 | Влада

ОПОРА проаналізувала інформацію про зареєстрованих кандидатів на пост Президента України

 ОПОРА проаналізувала інформацію про зареєстрованих кандидатів на пост Президента України Передвиборча кампанія з позачергових виборів Президента України розпочинається в умовах безпрецедентної уваги до неї з боку громадян, політикуму, громадськості та світового співтовариства. Вибори як вкрай важлива форма демократії повинні завершити гостру політичну кризу і врегулювати конфлікт між суспільством і державою. Серед офіційно зареєстрованих кандидатів немає жодного вищого посадовця, лише троє жінок і чимало нових облич.
13 кві 2014 | Влада